SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Marka Kimliği

Sade, anlaşılabilir ve farklılaştırılmış bir marka kimliği, markanın sunduğu deneyime rehberlik eder. Planlanan stratejinin yolunda gitmesine yardımcı olan ve müşteriyle temasa geçtiğiniz her noktada tutarlı bir deneyim sağlayan marka kimliğinizi oluşturuyoruz.

Marka Stratejisi

Sağlam bir strateji, her markanın temelidir. Markalarla ilgili konuşmalar insanlar arasında yaygınlaşırken, marka vaadinin ve değerlerinin iletişimi çok önemlidir. Uzun vadeli ve sürdürülebilir bir başarı için marka gerçeklerie dayanan stratejiler geliştiriyoruz.

İletişim Kampanyaları

Müşterilerinizin bulunduğu çevrimiçi ve basılı tüm ortamlarda geleneksel ve yeni iletişim kanallarını kullanarak ilgi çekici ve net iletişim kampanyaları oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile markanızın bulunduğu platformların dinamiklerine uygun olarak etkili ve ilgi çekici içerikler oluşturuyoruz.

Gerilla Pazarlama

Müşteriyle temas ettiği yerde sansasyonel ve etkileyici bir etki bırakmak isteyen markanız için gerilla pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

Google Ads Yönetimi

Ürününüzü/hizmetiniz milyonlara ulaştırmak istiyorsanız, en doğru çözüm Google Ads'dir. Doğru hedef kitle analizi ile potansiyel müşterilere kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Web Tasarım

Müşterilerinize kim olduğunuzu, ne yaptığınızı ve neden farklı olduğunuzu anlatmak için kreatif ve özgün WordPress altyapılı internet siteleri oluşturuyoruz.

PRODÜKSİYON

İyi görsel müşteriyi etkilemede en öncelikli noktadır. Ürün çekimleri ile rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlıyoruz.

Ölçümleme ve Raporlama

Klasik pazarlama yöntemlerinin aksine dijital pazarlama ölçülebilir ve raporlanabilir sonuçlar sunar. Hizmet sonrası raporumuz ile doğru verilere ulaşmanızı sağlıyoruz.